шаблоны джумла сайтов
секреты успешного бизнеса

   

Підприємство займається виробництвом сантехнічної водорозподільної арматури (змішувачей для ванної, мийки, душу, водоразбірних кранів настінного та настільного виконання).

Сантехнічни змішувачі для ванної кімнати, мийок, душу віробляются в відповідності з ДСТУ 25809-96, зарекомендували себе на українському і російському ринку як якісний і надійний продукт , завдяки використанню якісної сировини і комплектуючих .

Вся продукція, вироблена заводом , має сертифікат відповідності, гігієнічний сертифікат Українського та Російського зразка і випускається в строгій відповідності з державними стандартами України та Російської Федерації. Це забезпечується технічним контролем на всіх етапах виробництва , починаючи з контролю надходячих матеріалів і закінчуючи обов'язковим гідровипробуванням кожного виробу .

Маючи замкнутий цикл виробництва : від розробки конструкції, виготовлення оснащення та до кінцевої зборки - підприємство може проводити механічну обробку відлитих латунних (алюмінієвих ) заготовок з подальшим гальванічним покриттям. Це дозволяє заводу « Укрсанліт » своєчасно реагувати на зміни потреб ринку.

Продукція виготовлена ​​з матеріалів:

- Латунь ЛС-59 - ДСТУ 1020-97 ;

- Поліетилен 277-73 - ДСТУ 16338-85 ;

- Поліпропілен 21060 - ДСТУ 26996-86 ,

Пройшла випробування згідно з ДСТУ 19681-94 , ДСТУ 25809-96 .

Підприємство гідно представляє свою продукцію в Україні , різних регіонах Російської Федерації і в країнах ближнього зарубіжжя.

 

Друк E-mail

погода Украина
трудоустройство за границей